Tuesday, July 30, 2013

BIO - OIL TECRÜBEM
Uzunca bir aradan sonra merhaba! O kadar uzun bir süredir bloğuma yazamıyorum ki artık okuyucularım kaldımı onu bile bilemiyorum. Bildiğiniz gibi İngiltere'de doktora yapıyorum. Araştırma ve tez yazma sürecinden dolayı bırakın bloğumu kendime bile vakit ayıramıyorum. Halen derslerim hafiflemiş değil ama bloğumla ilgilenmeyi o kadar özledim ki, ilk blog postumu gerçekten övgüyü hakeden bir ürün üstüne yazmaya karar verdim.

Bu arada bloğumun ismini Nymph at the Lake 'den PINARISSIMA'ya çevirdim. Beni Facebook ve Twitter'dan  takip edebilirsiniz.

Yaklaşık 13 yaşından beri sivilce ve akne problemi ile uğraşıyorum. Bu süre boyunca, İstanbul'un en ünlü dermatologlarına gittim. Roaccutane tedavisi bile gördüm. Ama sonuç gene olumsuzdu. Sivilcelerin çıkması sorun değil ama malesef sorun iz bırakmalarıydı. İngiltere'de iken bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Mart ayında Bio-Oil kullanmaya başladım. Sonuç ise benim açımdan mucize idi. Günde bir kere ( 2 yazmasına rağmen) akne izlerime sürdüm. Çocukluğumda olan lekeler küçülürken , son zamanlarda olan lekelerin bazılarının gittiğini gördüm. Şunu belirtmek istiyorum, BIO OIL tarafından falan sponsor edilmedim. Bu ürünü kendi paramla aldım ve tamamen kendi tecrübemi benim gibi sivilce izlerinden üzgün arkadaşlarım için yazıyorum. Umarım sizde de işe yarar.

Bio-Oil'in diğer faydaları ise hamilelik ya da kilo alıp vermekten oluşan vücüt çatlaklarına ve güneş lekelerine iyi gelmesi. Aranızda kulanıp yararını gören varsa, benimle paylaşırsanız çok severim.

Sevgilerle xxx


5 comments:

PINKY FASHION said...

Ben bunu çatlak kremi sanıyordum, böyle bir etkisinin olduğunu duymak harika!!

özden ç said...

peki akne konusunda bir sorun oluşturdumu?ben de almayı düşünüyorum ama ekstra akne çıkarmasından korkuyorum..

Pinarissima said...

hayır canım kesinlikle akne çıkarmadı. Ben günde bir kere akşamları aşırı yoğun olmamak kaydıyla sürüyorum ve memnunum.

Gözde çakır said...

bloğuma katıldığınız için teşekkür ederim.şuan bu posta geldiğime de ben sevindim çatlaklarda pek işe yaramıyor ama umarım sivilce izlerinde yarıyordur deneyimlemeyi düşünüyorum.. :)

Mommyslifetime said...

Merhaba

Bloğunuzu çok beğendim ve takipçiniz oldum. Sizi de bloğumda takipçi olmaya beklerim. Sevgiler
http://mommyslifetime.blogspot.com/