Monday, September 10, 2012

FLORMAR MONO EYE SHADOW 015 / FAR


Size bir önceki postumda alışveriş yaptığımdan bahsetmiştim. Bunlardan ilki Flormar'dan aldığım 015 numaralı tekli far. Ben ışıltılı krem rengi farlara bayılıyorum ya da kendime en çok bu tonları yakıştırıyorum. Mac Jest, Mac Nylon, Mac All that Glitters en sevdiğim renkler arasında. Daha uygun fiyatlı ürün almak istiyorsanız size tek tavsiyem bu Mono serisinden 015 numara olucak. Yapısı oldukça pigmentli, kalıcığı ise normal yani 4- 5 saat gözümde kaldı. Elf primer kullanmıştım daha sonra bunu uygulayınca farın göz kapağında kalma süresini biraz daha uzatabildim ama yine günün sonunda göz kapaklarımda birikme yaptı.
Bronz tende çok hoş duruyor ama eminim beyaz tenlilerde de çok güzel duracaktır. Eğer sade bir göz makyajı yapmak istiyorsanız, bu far sonra da eye liner sürün bence çok güzel duracaktır. Son olarak fiyat unutmadığım kadarıyla 8 lira civarındaydı. Umarım bu renk bir far arayışında olan bayanlara yardımcı olabilmişimdir. Sevgiler..

Sunday, September 09, 2012

GERİ DÖNDÜM... YENİ ALDIĞIM ŞEYLER..

 Herkese merhaba! Uzun bir zamandır malesef bloğuma vakit ayıramadım. Bunun en büyük sebebi doktora tezi yazıyor olmam. Malesef o kadar yapmam gereken şey vardı ki, üzülerekten sizlere post hazırlayamadım. Öncelikle şunu belirtmek istiyorum, kesinlikle bu bloğu canımın istediği günlerde yazmak için açmadım. Gerçekten benim gibi kozmetik aşkıyla yanan:) kişilerin bir araya gelip iletişim kurduğu ve bloggerlık sayesinde güzel dostlukların oluşabileceğine inandığım için kurdum.

Şimdi, tatilim bitti ve gene İstanbul'dayım. Son bir hafta içinde aldığım ürünlerini size göstereceğim. İşte ürünler :)


Tek tek ise:)

 
 

 Ayrıntılı yorumlar ve swatchlar yakında :) Sevgiler..